Nasz zespół lekarzy tworzą fachowcy z wieloletnią praktyką.

Elżbieta Maciąg

Lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów.
.
Absolwentka Uniwersytetu Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ( 2007 ). Studiowała także za granicą na€“ Universidad Complutense de Madrid w Hiszpanii w ramach stypendium UE.
.
W 2015 ukończyła Studia Specjalizacyjne z Chorób psów i kotów. W swej praktyce zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób zwierząt towarzyszących -psy, koty, gryzonie, drobne ssaki oraz chorobami zwierząt egzotycznych i gołębi.
 .
Najnowszą wiedzę na temat rozpoznawania i zwalczania najczęstszych problemów zdrowotnych zdobywa uczestnicząc m.in. w konferencjach i zjazdach naukowych.

Szybki kontakt z lekarzem (tel.):
790 227 379

Konrad Maciąg

Lekarz weterynarii, specjalista chorób przeżuwaczy.

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego 2007.

W 2013r. ukończył podyplomowe studia specjalizacyjne zdobywając tytuł Specjalisty Chorób Przeżuwaczy. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych.

W swej praktyce zawodowej zajmuje się zaburzeniami rozrodu, leczeniem jałowości, sztucznej inseminacji bydła, wczesnej diagnostyce ciąży (od 30 dnia) pod kontrolą USG.

Regularnie uczestniczy w seminariach, konferencjach oraz ma kontakt z literaturą weterynaryjną, aby świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Szybki kontakt z lekarzem (tel.):
664 339 855

Tadeusz Maciąg

Lekarz weterynarii.

Absolwent Akademii Rolniczo-Technicznej w Lublinie 1979.

Wieloletnim doświadczeniem i praktyką lekarską niesie pomoc zwierzętom gospodarskim-bydło, konie, trzoda chlewna, drób jak i towarzyszącym-psy, koty, króliki.

Szybki kontakt z lekarzem (tel.):
604 372 515

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!